Університет банківської справи отримає доступ до Scopus та Web of Science у 2019 році

Наказом Міністерства освіти і науки України №1213 від 06.11.2018р. «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» Університету банківської справи надано доступ до Scopus та Web of Science на 2019 рік.

Університет було відібрано спеціально створеною Комісією з питань доступу до електронних наукових баз даних. Зокрема, комісією враховувалися такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціями, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus, тощо.