У Харкові відбувся другий етап Другого регіонального турніру з фінансової грамотності

10-11 листопада 2018 року у Харківському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся другий етап Другого регіонального турніру з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації у вигляді фінансово-освітньої гри «Життєвий капітал».

Члени команд продемонстрували свої вміння управляти особистими фінансами. В нелегкий бій вступили 10 команд від закладів вищої освіти та 9 команд від коледжів та технікумів.

Щасливий квиток до наступного етапу отримали по 3 команди від кожної категорії, а саме: від вищих закладів освіти – «Фінансово-грамотні» (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), «Акули бізнесу» (Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи"), «Financial Brain» (Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна); від коледжів та технікумів – «Магнати» (Харківський кооперативний торгово-економічний коледж), ХТЕК КНТЕУ (Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торгово-економічного університету), «Фінансисти» (Житлово-комунальний коледж ХНУМГ ім. О.М. Бекетова).