V Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» в Університеті банківської справи

3-4 грудня 2018 року в Університеті банківської справи відбувся V Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність».

У фіналі взяли участь 6 команд, а саме:

• Команда «Vista» Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області
  • Команда Міловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міловської районної ради Луганської області
  • Команда «Конотопські відьми» Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Сумської області
  • Команда навчально-виховного комплексу «колегіум-школа» №28 м. Маріуполя Донецької області
  • Збірна команда закладів: спеціалізованої школи №1, гімназії ім. Скляренка, ЗОШ №5 Золотоніської міської ради Черкаської області
  • Збірна команда Московського району м. Харкова Харківського ліцею №141 та Харківської гімназії №43

Саме ці старшокласники боролися за титул найкращого знавця фінансової грамотності в Україні. Поважне журі, що складалося з науковців, представників Міністерства освіти України, Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, АТ «Ощадбанк», Приватбанку, АТ «Укргазбанку» обирало найдостойнішу команду серед фіналістів.

За рішенням журі перемогу здобула команда ««Vista» Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області.

Друге місце посіли команди – «Конотопські відьми» Сумської області, збірна команда Московського району м. Харкова Харківського ліцею №141 та Харківської гімназії №43; третє місце – збірна команда закладів: спеціалізованої школи №1, гімназії ім. Скляренка, ЗОШ №5 Золотоніської міської ради Черкаської області, «Десяточка» Міловської районної ради Луганської області та навчально-виховного комплексу «колегіум-школа» №28 м. Маріуполя Донецької області.

Організатори турніру –  ДВНЗ «Університет банківської справи» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Національним банком України, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежною асоціацією банків України, проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» та провідними банками України.