Турнір «Фінансова грамотність»

Загальна інформація

У рамках виконання завдань дослідно-експериментальної роботи за темою: «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів» на 2012-2019 роки», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15.02.2017р. №236 ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного банку України організовують проведення 07-08 грудня 2017 року ІV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» (далі – Турнір).

Турнір відбувається у ІІ етапи, а саме:

  • І етап – заочна участь до 24 листопада, оприлюднення результатів до 28 листопада;
  • ІІ етап – очна участь на базі ДВНЗ «Університет банківської справи», півфінал – 07 грудня, фінальне змагання – 08 грудня.

Партнерами Турніру є Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, проект USAID «Трансформація фінансового сектору», Незалежна асоціація банків України, ПАТ «Ощадбанк».

Учасники І етапу

 

Назва команди Візитка Презентація за темою
GFT  переглянути завантажити
VISTA  переглянути  завантажити
Акули бізнесу  переглянути  завантажити
Бізнес-леді переглянути  завантажити
Десяточка  переглянути  завантажити
Мільйонер переглянути  завантажити
Поділ   переглянути  завантажити
Сатоші  переглянути  завантажити
ФінСмайл  переглянути  завантажити
Ілюмінати  переглянути  завантажити
Ділові люди  переглянути  завантажити
Команда Марганецької гімназії  переглянути   
Присамарська мафія  переглянути  завантажити
Авангард  переглянути  завантажити
Дипозит переглянути  завантажити
Черлені пацьорки  переглянути  завантажити
ФУНТ  переглянути  завантажити
NGU  переглянути  завантажити
Форест  переглянути  завантажити
Конотопські відьми  переглянути  завантажити
Команда Байковецької ЗОШ  переглянути  завантажити
Команда Буцнівської ЗОШ  переглянути  завантажити
Sunrise  переглянути  завантажити
Віват ліцей  переглянути  завантажити
Бізнес-сила переглянути  завантажити
П'ятірочка переглянути  завантажити
УГЛ переглянути  завантажити
Золотий запас переглянути  завантажити
Максимум переглянути  завантажити
Щаслива банкнота переглянути  завантажити

 

Переможці І етапу

 Список команд-переможців для участі у півфінальних і фінальних іграх:

  1. Збірна команда Московського району м. Харкова
  2. Команда Міловської загальноосвітньої школи Луганської області «Десяточка»
  3. Команда «Конотопські відьми»  Конотопської спеціалізованої школи  І – ІІІ ступенів № 3 Сумської області
  4. Команда Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області
  5. Команда середньої загальноосвітньої школи №6 ЗНЗ І-ІІІ ступенів м. Новомосковська Дніпропетровської області
  6. Команда «Vista» Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука
  7. Команда «Депозит» середня школа № 163 імені М. Кирпоноса Шевченківського району м. Києва
  8. Команда комунального закладу «Фізико-математична гімназія № 17» Вінницької області
  9. Команда «Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» № 36» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області
  10. Команда Олешківської гімназії Херсонської області

Спеціальні призи отримали команди:

Краща команда-науковець:

  1. Команда Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
  2. Команда Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич» Тернопільської

Краща команда-аналітик

  1. «Акули бізнесу» Житомирської області
  2. Команда Українського гуманітарного ліцею  КНУ ім. Т. Шевченка м. Києва

Краща команда-винахідник

  1. Команда Ліцею № 100 "Поділ" м. Києва
  2. Команда Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської області

Краща команда-дизайнер

  1. Команда «Авангард» спеціалізованої школи №5 м. Маріуполя  Донецької області
  2. Команда «П`ятірочка» Мелітопольська гімназія № 5 Запорізької області

Краща команда-медійник

  1. Команда «Золотий запас» Харківської гімназії  № 46 ім. М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області
  2. Команда Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області «Черлені пацьорки»

Протокол рішення журі Турніру