Кваліфікація:
Освітня програма

Випускники отримують освіту на основі відповідних державних освітніх і професійних стандартів за найзатребуванішими професіями в галузі економіки та отримують державний диплом про вищу освіту.

Програми передбачають набуття знань та навичок з міжнародної економіки, економічної кібернетики та бізнес-аналітики. Орієнтовані на глибоку спеціальну професійну підготовку сучасних економістів, здатних застосовувати економіко-математичні методи та інформаційні технології для дослідження соціально-економічних процесів та вирішення практичних завданнь у сфері економіки та бізнесу.

Програми подвійних дипломів УБС та студентської мобільності дозволяють стажування і проходження практики в українських та закордонних фінансово-кредитних установах, а також семестрове навчання у провідних вищих закладах освіти зарубіжжя, що забезпечує випускникам додаткові конкурентні переваги.

Унікальні можливості:
  • Інноваційні програми, лектори-практики, партнерська співпраця з фінансовими компаніями та економічними вишами світу, працевлаштування та досвід самореалізації.
  • навчання за англомовною або україномовною програмами для українських та іноземних студентів.
  • поглиблене вивчення двох іноземих мов (перша іноземна мова – англійська, друга – пропонується за вибором: іспанська, китайська, арабська тощо).
В інститутах:

ННІБТБ
Навчально-науковий інститут банківських технологій та бізнесу

ННІЕСВ
Навчально-науковий інститут економічних та соціальних відносин

КОНТАКТИ

Львів:

kafedraet@libs.ubs.edu.ua

+38 (067) 779-09-49
завідувач кафедри, професор Марія Хмелярчук

+38 (067) 897-31-81
доцент Марта Панковець

Черкаси:

koa@cibs.ubs.edu.ua

+38 (097) 211-47-17
деканат

+38 (067) 811-91-39
приймальна комісія

Подай заявку на навчання зараз!