ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

Кваліфікація:
Освітня програма

Облік і аудит – інструменти управління, підвищення ефективності господарювання. Фахівці з обліку та аудиту забезпечують власників і управлінців інформацією про економічні процеси і явища, ресурси та ефективність їх використання у всіх секторах економіки.

Фахівець з обліку і аудиту працює як незалежний спеціаліст і надає послуги обліку і фінансової звітності, аудиту, податкової звітності, консультації з управління, судово-бухгалтерської експертизи на рівні підприємства та в державних установах, органах влади і управління, податкових адміністраціях, комісіях з цінних паперів, контрольно-ревізійних управліннях, казначействах, лікарнях, коледжах, ВНЗ, благодійних товариствах тощо.

Послуги фахівців з обліку і аудиту вкрай необхідні для становлення сучасної системи обліку, контролю та аудиторських перевірок.

Ти зможеш працювати:

  • бухгалтером, головним бухгалтером на підприємствах та онлайн, аналітиком, провідним менеджером, контролером, внутрішнім і незалежним аудитором;
  • керівником фінансово-економічних підрозділів підприємств, банків, страхових, лізингових, фінансових та інвестиційних компаній;
  • бухгалтером, аудитором у державних та місцевих органах влади, у податковій службі.

За напрямом «Облік та оподаткування» студенти отримують диплом бакалавра. Продовжити навчання вони можуть в магістратурі Університету.

Програми подвійних дипломів УБС та студентської мобільності дозволяють стажування і проходження практики в українських та закордонних фінансово-кредитних установах, а також семестрове навчання у провідних вищих закладах освіти зарубіжжя, що забезпечує випускникам додаткові конкурентні переваги.

В інститутах:

ННІБТБ
Навчально-науковий інститут банківських технологій та бізнесу

ННІЕСВ
Навчально-науковий інститут економічних та соціальних відносин

ЧННІ
Черкаський навчально-науковий інститут

Унікальні можливості:
  • Інноваційні програми, лектори-практики, партнерська співпраця з фінансовими компаніями та економічними вишами світу, працевлаштування та досвід самореалізації.
  • навчання за англомовною або україномовною програмами для українських та іноземних студентів.
  • поглиблене вивчення двох іноземих мов (перша іноземна мова – англійська, друга – пропонується за вибором: іспанська, китайська, арабська тощо).

КОНТАКТУЙ:

Львів:

koa@libs.ubs.edu.ua

+38 (050) 58-17-331 (професор Андрій Любенко)
+38 (067) 37-05-343 (доцент Ірина Вагнер)

Черкаси:

koa@cibs.ubs.edu.ua

+38 (097) 211-47-17 (деканат)

Подай заявку на навчання зараз!