Кафедра цифрової та міжнародної економіки розпочала свою діяльність 2000 року як кафедра Економіки та управління. Її першим завідувачем був к. е. н., доцент М. І. Кульчицький. 2001 р. кафедру перейменовано на кафедру менеджменту, економіки та соціології.
З приходом завідувача к. е. н., доцента Р. А. Семіва розпочався новий етап діяльності кафедри, розвитку її навчально-методичної та наукової роботи, формування високопрофесійного та дружнього колективу.
2008 р. кафедра отримала статус випускової. Тоді вперше здійснено набір групи студентів для навчання за спеціальністю „Управління персоналом та економіка праці”, що започаткував новий якісний етап в історії розвитку кафедри та інституту загалом. Відтоді кафедра мала назву економіки та управління персоналом, а її завідувачем стала д. е. н., професор Л. К. Семів.
Згодом кафедру перейменовано на кафедру менеджменту та соціального забезпечення, оскільки в навчальному закладі відкрито нову спеціальність - «Соціальне забезпечення». І досі кафедра не змінювала свої назви.
Очільницею кафедри починаючи з 2018 до 2019 р. була к. е. н., доцент Н. І. Козьмук , а з 2019 р.і досі є к. е. н., доцент Н. З. Шегинська.
Кафедра менеджменту та соціального забезпечення молода духом та за віком, проте має поважні доробки та власні нововведення. Ми шануємо традиції, наслідуючи найкраще, та тримаємо руку на пульсі часу, опановуючи нові методики викладання та оперуючи прогресивними інноваціями. Черпаємо цінний міжнародний досвід щоб вдосконалюватися та «йти в ногу» з розвитком освіти і науки.
То ж бажаємо нашим студентам і випускникам повної професійної самореалізації та виключно позитивних результатів!
Наші цінності:
- Партнерство;
- Відповідальність;
- Знання;
- Навички.
Наша відповідальність:
- Створення партнерських відносин між усіма учасниками науково-дидактичного процесу.
- Високий рівень переданих знань та якість досліджень.
- Формування хороших етичних, громадянських та соціальних установок.
- Прищеплення відповідних управлінських навичок.
- Навчання висококласних фахівців, що адаптуються до мінливих ринкових вимог.
Своєю діяльністю ми сприяємо економічному, соціальному та культурному розвитку регіону та держави загалом!
Практичне навчання
Для подолання розриву між теорією і практикою, освітою і діяльністю та задля підвищення кваліфікації в межах підготовки фахівців спеціальності здійснюють:
організацію практики на базі підприємств, установ та організацій;
залучення науковці-практиків для проведення аудиторних занять;
підвищення кваліфікації викладачів;
працевлаштування випускників та подальший зв’язок з ними.
Для здобувачів освітньої програми доступні програми міжнародного обміну та навчання за програмами подвійного диплому. Студенти можуть проходити семестрове навчання у Республіці Польща (Краківський економічний університет, Вроцлавський економічний університет, Познанський університет економіки та бізнесу; Латвійському університеті (Латвійська республіка), Литовському бізнес університеті прикладних наук (Литва).