ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Університет забезпечує підвищення кваліфікації державних службовців і фахівців для фінансово-кредитної сфери України. За результатами успішного проходження підвищення кваліфікації та перепідготовки видається сертифікат державного зразка.

На семінарах та курсах підвищення кваліфікації та перепідготовки викладають висококваліфіковані лектори – керівні працівники Національного банку України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Державного комітету України з регулювання фінансових послуг, фінансово-кредитних і банківських установ, знані економісти й науковці Університету та інших вищих навчальних закладів України і зарубіжжя.

Місце і форми проведення: аудиторії Університету, у Замовника або дистанційно.

Центр післядипломної освіти

Університет банківської справи спільно з Національним банком України проводять курси підвищення кваліфікації та іспити для керівників та головних бухгалтерів фінансових компаній, кредитних спілок, ломбардів та інкасаторів.
Лекції, практичні заняття та прийом іспиту проводять провідні та висококваліфіковані фахівці фінансових установ, науково-педагогічні працівники Університету та залучені науковці з інших вищих навчальних закладів.
Після закінчення навчання слухачі складають іспит (у формі тестування та співбесіди), за результатами якого отримують «Свідоцтво про складання іспиту на відповідність знань та професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації керівників (головних бухгалтерів).

Ольга Демчик

Директор Центру післядипломної освіти

Контактні дані:

(098) 113-84-50,
demchyk_olha@ubs.edu.ua

Богдана Телюк

Провідний фахівець Центру післядипломної освіти

Контактні дані:

(067) 415 71 98
bogdana.teluk@gmail.com