ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ

Разом із дипломом Університету студенти можуть отримати диплом, що визнається у країнах Європейського Союзу, європейського вищого навчального закладу-партнера.

Навчання за програмою подвійного диплома передбачає одночасне навчання студента у двох навчальних закладах. При цьому студент в Університеті банківської справи навчається за обраною спеціальністю, а у партнерському закладі – за запропонованою спільною програмою. Зауважимо, що частина кредитів, яку студент отримує в Університеті, зараховується закладом-партнером.

Навчання за програмами подвійного диплома може відбуватися очно або дистанційно (залежно від програми). Освітній процес ведеться англійською мовою (за деякими програмами за бажанням студента також можливе навчання російською мовою).

Після успішного завершення програми студент має можливість отримання двох дипломів:

диплом магістра Університету банківської справи за обраною спеціальністю;
диплом магістра європейського університету за спеціальністю спільної програми.

Переваги подвійного диплому в Університеті банківської справи:

 • збільшення конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку праці, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;
 • вдосконалення знань англійської мови;
 • вивчення культурних і традиційних особливостей країни, аспектів ведення у ній бізнесу;
 • нижча, ніж при навчанні за виїзною моделлю вартість навчання;
 • графік навчання максимально адаптований під студента.

Університет банківської справи уклав договори і розробив програми подвійного диплома з європейськими вищими навчальними закладами.

ВИЩА ШКОЛА МЕНЕДЖМЕНТУ
(М. БАРСЕЛОНА, ІСПАНІЯ)

Університет спільно з Вищою школою менеджменту в Барселоні та Університетом школи Салезіан Саррія проводить набір абітурієнтів для навчання за магістерськими програмами: «магістра з інформаційних наук, бізнесу та маркетингу» (МВМ «Master in Information Sciences in Business and Marketing») та «магістра з міжнародного фінансового менеджменту» (MFM «Master in International Financial Management) з отриманням диплома Автономного університету Барселони (Universitat Autònoma de Barcelona) одного з найстаріших і найбільш авторитетних вищих навчальних закладів Іспанії та Університету Лейди (Universitat de Lleida).

Протягом першого семестру студент навчається в Університеті банківської справи , у другому семестрі проходить навчання англійською мовою в Барселоні на базі Університету школи Салезіан Саррія (EUSS) та стажування у провідних підприємствах і організаціях Іспанії. Навчання у Барселоні закінчується наприкінці липня захистом дипломної роботи англійською мовою, здачею випускних екзаменів та отриманням диплома європейського зразка, що визнається в усіх країнах Європейського Союзу. По закінченню навчання в Україні студент також отримує український диплом магістра державного зразка в Університеті банківської справи.

Вартість навчання в Барселоні становить 3700 євро та 300 євро реєстраційний внесок. Крім цього окремо сплачується вартість за проживання в гуртожитку 300-400 євро (одномісні та двомісні кімнати).

БАЛТІЙСЬКА МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ
(М. РИГА, ЛАТВІЯ)

Університет банківської справи та Балтійська міжнародна академія готує фахівців за магістерською програмою за спеціальностями «Управління та адміністрування підприємницькою діяльністю» (МВА) та «Міжнародні фінанси» в рамках програми подвійного диплома. Навчальний план програми «Управління підприємницькою діяльністю і адміністрування» узгоджений з магістерською програмою «Фінансовий менеджмент» Університету банківської справи.

Термін навчання – 3 семестри.

Студенти забезпечуються проживанням в студентському готелі, вартість якого становить 120 євро за місяць.

Вартість навчання для здобуття рівня магістра по програмі «Управління підприємницькою діяльністю і адміністрування» (МВА) та «Міжнародні фінанси» – 350 євро/семестр (1050 євро за весь період навчання).

Мова навчання – російська, англійська мови.

УНІВЕРСИТЕТ МІКОЛАСА РОМЕРІСА
(М. ВІЛЬНЮС, ЛИТВА)

Студенти 5 курсу Університету банківської справи мають можливість навчатися англійською мовою в магістратурі Університету Міколаса Ромеріса за спеціальністю «Фінансові ринки».

Студенти протягом першого семестру навчаються в Університеті банківської справи, у другому семестрі – в Університеті Міколаса Ромеріса, у третьому – проходять практику в Україні. Захист дипломних робіт відбувається в Університету банківської справи за участю викладачів обох університетів.

Вартість повного навчання в магістратурі Університету Міколаса Ромеріса, включаючи отримання диплома магістра європейського зразка за спеціальністю «Фінансові ринки» – 1579 євро.

Під час навчання у Вільнюсі студенти забезпечуються гуртожитком, вартість проживання в якому становить 65 євро за місяць.

КРАКІВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
(М. КРАКІВ, ПОЛЬЩА)

Університет банківської справи та Краківський економічний університет здійснюють обмін студентами на часткове навчання.

Кожна із сторін приймає 3 студенти з партнерського навчального закладу на період одного семестру. Приймаюча сторона звільняє студента, що бере участь в обміні, від сплати організаційного внеску, а також забезпечує йому безкоштовне проживання у студентському гуртожитку та обіди у студентській їдальні або кошти у сумі, що є еквівалентною вартості обідів.

Мова навчання – польська, англійська мови.

При навчанні польською мовою вартість навчання становить 1000 євро за семестр.
Інноваційна бакалаврська програма подвійних дипломів Університету банківської справи та Краківського економічного університету (Cracow University of Economics) за спеціальностями: «Фінанси, банківська справа і страхування» та «Менеджмент» .
Навчальну програму побудовано за європейськими стандартами, викладання здійснюють європейські та провідні українські фахівці, у програмі передбачено мовну підготовку (вивчення польської та англійської мови) навчання у Польщі та в Україні, стажування та практику у впливових фінансових компаніях ЄС.

Загальна вартість навчання для набору 2017 року становить 2,5- 3 тисячі євро.
Переваги програми:

 • можливість навчання в Університеті банківської справи за рахунок коштів державного замовлення (студенти бюджетної форми навчання також зможуть отримувати стипендію в Україні, перебуваючи на навчанні у Польщі);
 • доступ до європейських програм підготовки майбутніх фінансистів та управлінців, найновіших наукових досліджень та практик;
 • перспективи працевлаштування у відомих європейських компаніях;
 • досконале вивчення англійської та польської мов;
 • проживання у сучасних гуртожитках європейського класу.
 • можливість вчитися та жити у найкрасивіших містах Польщі та України: Кракові і Львові.

ВИЩА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ
(М. ЕССЕН, ФРН)

Університет банківської справи та Вища школа економіки та менеджменту (м. Ессен, ФРН) готує фахівців за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» другого року навчання. Студентам, які будуть навчатися в Університеті за програмою МВА, та його випускникам, які мають відповідний рівень підготовки, буде надана можливість здобути додатковий ступінь МВА Вищої школи.
Мова навчання – англійська.

ШКОЛА БІЗНЕСУ
(М. МОНТРЕ, ШВЕЙЦАРІЯ)

Перевагою отримання подвійного диплома у Школі бізнесу є внесення імені випускника в комп’ютерну освітню базу даних у Швейцарії, тому роботодавці з усього світу можуть підтвердити інформацію про отримання диплома.

Освітні бакалаврські (BBA) та магістерські програми (MBA) побудовано на сучасних практичних сценаріях розвитку міжнародного середовища. Студенти протягом тижня мають 20 годин теоретичної підготовки, 20 годин практичних занять та 20 годин самостійної роботи. Тривалість бакалаврської програми (BBA) – 3,5 року, з яких півроку виділено на підготовку дипломного проекту.

Навчання на магістерській програмі (MBA) триває 1,5 року, з яких також півроку виділено на підготовку магістерського дипломного проекту. Термін навчання за програмою здобуття швейцарського диплома MBA за дистанційною формою навчання індивідуальний і становить від 5-ти до 8-ми місяців, залежно від інтенсивності вивчення студентом навчального матеріалу.

Навчальні дисципліни за освітніми програмами викладають англійською, французькою та російськими мовами (дистанційна форма навчання). Вартість такої програми становить 2000 євро.