МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Міжнародне співробітництво Університету, що значно розширилося за останнє десятиліття, є ключовим фактором входження вишу в світовий освітній простір, активного впровадження інновацій у навчальний процес, проведення актуальних наукових досліджень, збільшення студентської та викладацької мобільності.
Інтернаціоналізація освітнього і науково-дослідного процесу входить в число пріоритетних завдань УБС і є стратегічно важливим вектором розвитку Університету. Дієвим інструментом досягнення поставлених цілей є:
- встановлення партнерських відносин з провідними академічними університетами світу;
- інтенсивний розвиток програм студентської та академічної мобільності;
- активне сприяння в здійсненні міжнародного співробітництва у вирішенні пріоритетних наукових проблем;
- ефективне представлення Університету в міжнародних регіональних і глобальних рейтингах;
- участь в міжнародних професійних асоціаціях і об’єднаннях.
За свою новітню історію УБС накопичив багатий досвід міжнародної діяльності, завоював міжнародне визнання завдяки високим місцям в провідних міжнародних рейтингах університетів світу. Досягнення університету закономірно викликають інтерес до наших освітніх програм.
Зараз в Університеті за програмами бакалаврату, магістратури та аспірантури навчається 70 іноземних студентів з 30 країн світу.
Університет активно розвиває міжнародне співробітництво в царині студентських обмінів. Щорічно в Університеті є близько 30 місць для семестрового обміну в країнах Європи. Окрім цього, підписано 11 чинних угод програми академічних обмінів Еразмус+. Завдячуючи цим угодам, щороку студенти Університету мають змогу вчитися, а науково-педагогічні працівники викладати і проходити стажування у провідних економічних університетах Європейського Союзу.
Університет банківської справи співпрацює з 59 вищими навчальними закладами Європи та світу. Співпраця передбачає обмін студентами, аспірантами та науково-педагогічними працівниками, проходження практики, спільну участь у наукових, навчальних та соціальних заходах, співавторство у підготовці навчальної літератури, сумісна наукова діяльність тощо.
Велике значення Університет надає викладацької мобільності: до навчального процесу активно залучаються провідні іноземні викладачі та фахівці-практики, які вносять помітний внесок у розширення теоретичних знань і професійних компетенцій наших випускників.
- двосторонній обмін студентами з іноземними ЗВО;
- стажування науково-педагогічних працівників і студентів за кордоном;
участь у міжнародних науково-освітніх проектах і грантах; - проходження практики у фінансово-кредитних установах Німеччини і Польщі;
- навчання за програмою подвійного диплому.