Спілкування з Павлом Шереметою на тему “Плекання цінностей, які стимулюють інновації задля економічного прориву”

 Спілкування з Павлом Шереметою на тему “Плекання цінностей, які стимулюють інновації задля економічного прориву”

Ну що ж, «Ніч у банківському 2021» стартує! Спілкування заради навчання!
✔ Перше березня, перший спікер!
 Спілкування з відомим економістом, засновником і керуючим партнером Майстерні стратегій «Прорив», членом наглядової ради “Райффайзен Банку Аваль” та колишнім Міністром економічного розвитку та торгівлі України Павлом Шереметою на тему “Плекання цінностей, які стимулюють інновації задля економічного прориву”.
Торік зустріч з Павлом Шереметою стала справжньою сенсацією заходу «Ніч у банківському 2020»!
Саме в той період набувала обертів ситуація з коронавірусною інфекцією в Україні. Тому більшість питань, які задавали пану Павлу, були акцентовані на тому, чого очікувати економіці і суспільству 2020 року. Павло Шеремета фахово спрогнозував наслідки епідемії, загрози для економіки країни. У правдивості цих прогнозів учасники зустрічі мали змогу переконатися.
✔ Цьогоріч спікер планує дати готові дієві рецепти та рекомендації щодо економічного прориву за умов, про які він обґрунтовано говорив на зустрічі біля каміну в «Ніч у банківському 2020».
Отож, цьогоріч у заході «Ніч у банківському 2021»  знов візьме участь Павло Шеремета!
☝️ Унікальну можливість зустрітися  з відомим економістом України зможуть лише 20 осіб – меценати УБС, котрі інвестують у знання та освіту, запалюючи зірку успіху для обдарованої молодої людини.
☝️ Зустріч відбудеться в режимі живого спілкування. І це найбільша її цінність. Адже всі ми так втомилися від постійних онлайн-конференцій! Можна буде задати питання стосовно свого бізнесу та галузі, де ви задіяні, та отримати висококваліфіковану економічну оцінку з перших уст!
📆 Тож коли? 01 березня о 19:00 за адресою: м. Львів, проспект Т. Шевченка, 9.
Ми у соцмережах:
@banking_university_.
#ніч_у_банківському
#нічубанківському
Павло Шеремета☝️✔