ВИПУСКНИКИ

Наша мета:

Головною метою Сектора є створення сприятливих умов для подальшого розвитку взаємного співробітництва між Університетом банківської справи та його випускниками

План роботи Сектору по роботі з випускниками розробляється відповідно до плану Університету банківської справи та включає наступні завдання:

 • Сприяння професійній і соціальній адаптації випускників Університету шляхом надання їм освітніх, наукових та інших послуг.
 • Організація та проведення зустрічей випускників Університету.
 • Залучення випускників до добровільної участі в реалізації програм розвитку Університету, зміцнення матеріальної бази Університету шляхом благодійних внесків.
 • Залучення випускників до проведення профорієнтаційної роботи з молоддю та сприяння якісному прийому студентів до Університету.
 • Сприяння підтримки дружніх, професійних та культурних зв’язків між випускниками Університету.
 • Залучення випускників до суспільного життя Університету.
 • Організація та проведення гостьових лекцій, семінарів, тренінгів, конференцій, зустрічей та інших інформаційно-освітні заходів за участю випускників Університету.
 • Підтримка іміджу та презентація діяльності Університету, використовуючи досягнення випускників для розвитку навчально-виховного процесу та матеріально-технічної бази Університету.
 • Сприяння стійкому зворотному зв’язку між випускниками та Університетом з метою своєчасного реагування на зміни до вимог щодо підготовки студентів.
 • Створення бази даних випускників та проведення моніторингу професійних досягнень випускників Університету.

Проекти, які підтримує сектор:

Залучення випускників Університету банківської справи до організації та проведення проєкту Veteran Start-up education.
Veteran Start-Up Education – це спільний навчальний проєкт Міністерства у справах ветеранів та Університету банківської справи. Реалізується у рамках підписаного меморандуму про співпрацю в напрямі надання навчальних послуг для учасників та учасниць АТО/ООС.

Мета курсу:

 • надати практичні знання створення інтегрованої моделі бізнесу,
 • сприяти соціально-психологічній адаптації учасників та учасниць АТО/ООС,
  розкрити потенціал учасників курсу та сформувати впевненість у власних силах,
 • мотивувати на нові досягнення через заснування власної справи,
  допомогти учасникам та учасницям АТО/ООС реалізувати власну start-up ідею,
 • менторський супровід та підготовка бізнес-проекту на обласний конкурс з ціллю отримання фінансування на його реалізацію.
159923859_112873100860015_9045575249698666386_n
160083192_112873094193349_6895583108939779448_n

Залучення випускників до ініціативи наших студентів – благодійного аукціону  “Миколай для всіх” .

135878689_1538497003027293_9084904194660722585_n

Відповідно до укладеного договору про співпрацю, випускник спеціальності “Облік і аудит” 2007 року Меркулов Михайло, надав стипендію студентці першого курсу спеціальності “Облік і оподаткування ” Катерині Войчак, відповідно до високого рейтингу та особистої співбесіди із 5 обраних претендентів

White and Green Modern Corporate Fashion Brand Guidelines Presentation
За підтримки сектору по роботі з випускниками та зі сприянням випускника Університету Івануси Івана, голови Рава_руської ОТГ було проведено тренерами Університету банківської справи навчання для активних представників  Рава Руської територіальної громади. Учасники тренінгу дізналися про процедуру створення інститутів громадського суспільства, їхню взаємодію з органами місцевого самоврядування, опанували аспекти ведення фандрайзингової і проєктної діяльності в ГО та змогли презентувати свої ідеї, які будуть найближчим
часом реалізовані для соціально-економічного розвитку Рава-Руської територіальної громади.
 
Тренери “Школи громадського лідера” викладачі-практики Ярина Танчак – керівник відділу фандрайзингу УБС, к. е. н., доцент кафедри фінансового консалтингу та банківництва УБС, Голова Правління ГО “Академія соціально-економічних ініціатив” та Marta Mykolyshyn – завідувач сектору з роботи із меценатами та благодійними організаціями відділу фандрайзингу УБС, к. е. н., доцент кафедри фінансового консалтингу та банківництва УБС, співзасновниця ГО “Академія соціально-економічних ініціатив” чудово і професійно впоралися з поставленим завданням. Учасники навчання отримали сертифікати.
White and Green Modern Corporate Fashion Brand Guidelines Presentation (1)
White and Green Modern Corporate Fashion Brand Guidelines Presentation (2)

За сприянням сектору, випускники Університету мали унікальну можливість взяти участь у камерній зустрічі з Павлом Шереметою, тим самим, підтримуючи проєкт Ніч в банківському.

Під час проведення заходу “Ніч у банківському” збиратимуться пожертви на навчання саме такої молоді. Оплатити навчання і втілити мрію абітурієнта 2021 – саме так заклад вирішив подолати виклик часу щодо здобуття освіти дійсно обдарованими особистостями, котрі мріють про освіту в УБС.Тож «Ніч у банківському» 2021 інвестує в інтелект і майбутнє! Ця Ніч засвітить перспективним, мотивованим, цілеспрямованим молодим людям. А їхнє бажання вчитися і пізнавати, перемагати труднощі і рухатись до мети здійсниться.
«Ніч в банківському» пропонує:

 • зустрітися тет-а-тет зі знаковими, ТОПовими та успішними особистостями сучасності, під час яких можна здійснити мрію і прорив на інший рівень свого життя, надихнувшись успіхом і енергією співбесідника,
 • стати слухачем камерних лекції від ТОПових спікерів – відомих в Україні та за її межами особистостей.
White and Green Modern Corporate Fashion Brand Guidelines Presentation (2)
White and Green Modern Corporate Fashion Brand Guidelines Presentation (1)

Допомога в організації гостьових лекційякі читають випускники ЗВО для студентів Університету, відповідно до затверджених навчальних планів.

083D8691-1F33-4030-849C-DD25F07EE901

Контакти

вагнер

Вагнер Ірина Михайлівна

Провідний фахівець сектору по роботі з випускниками
 
Контакти:
Тел: (067) 370-53-43
Email: Vim280707@meta.ua