ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Психологічна служба Університету банківської справи здійснює свою діяльність щодо забезпечення психологічного та соціального супроводу освітньо-виховного процесу студентської молоді. Вона є органічною складовою Психологічної служби системи освіти України.

Служба у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством, у тому числі Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», Положенням про психологічну службу в системі освіти України, наказом Міністерства освіти України від 02.07.2009р. № 616 «Про внесення змін до Положення про психологічну службу системи освіти України, Етичним кодексом товариства психологів України та інших нормативних документів.

Основною метою діяльності психологічної служби інституту є надання доступних і якісних послуг у сфері практичної психології, спрямованих на збереження і укріплення психологічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу; участь у забезпеченні адаптивного і комфортного освітнього простору для студентської молоді, здійснення психолого-педагогічної підтримки становлення й розвитку особистості студента.

Види діяльності:

  • психологічне консультування;
  • психодіагностика;
  • психопрофілактика;
  • психокорекція;
  • психологічна просвіта

Принципи роботи:

  • конфіденційність;
  • толерантність;
  • емпатія;
  • партнерські відносини

КАПЕЛАНСТВО як дієвий спосіб психологічної підтримки студентів

Інститут капеланства діє в Університеті ще з 1998 року як форма психологічної підтримки студентів. Ця дуже гарна традиція родинності Галичини перейнята і застосована в навчально-виховному процесі: духівнику довіряють, з ним радяться і його мудрих порад дослухаються.

2018 року отримано Декрет УГКЦ про затвердження капеланом о. Богдана Кулика. Відтак, розпочато роботу студентського капелана в гуртожитках закладу та організовано коляду і освячення Йорданською водою приміщень закладу.

Щороку в каплиці гуртожитку Університету відбувається молитовна зустріч, присвячена спомину блаженної Йосафати Гордашевської, яка є покровителькою студентської спільноти цього закладу. Покровительку навчального закладу Святу Йосафату Гордашевську вшановують щороку 20 листопада. Також студенти відвідують молитовне почитання мощей святої Йосафати у каплиці Сестер Служниць НДМ.

Щосереди в гуртожитку №2 (вул. Жовківська, 53) відбуваються зустрічі з семінаристами. Учасники дискутують на різні теми, які стосуються особистого і суспільного життя людей та переглядають фільми релігійного змісту.

Молитовний вечір в день пам’яті Преподобної Йосафати Гордашевської

В рамках відзначення спомину блаженної Йосафати Гордашевської, яка є покровителькою студентської спільноти щороку в Університеті банківської справи проводиться молитовний вечір в каплиці імені блаженної Йосафати Гордашевської разом з семінаристами ЛА УГКЦ.

Контакти

Отець Богдан Кулик

Тел.:
(097) 331-48-18