СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

PwmGUL32WPc

Органи студентського самоврядування сприяють гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора, керівника. Студентське самоврядування долучається до прийняття управлінських рішень через свою участь в керівних органах УБС.

Вищим органом студентського самоврядування Університету є Конференція студентів Університету банківської справи. Вищим виконавчим і представницьким органом студентського самоврядування Університету є Студентська рада Університету банківської справи.

Діяльність СР відбувається відповідно до:

До складу Студентської рада Університету банківської справи входять:

  • Студентська рада навчально-наукового інституту економічних та соціальних відносин;
  • Студентська рада навчально-наукового інституту банківських технології та бізнесу;
  • Студентська рада Черкаського навчально-наукового інституту;
  • Старостат студмістечка Університету банківської справи.

Студентські ради інститутів займаються організацією громадського, культурного, спортивного життя студентів, захищає їх права та надає консультативну допомогу.
У компетенціях Студентська ради також повний супровідм процесу нарахування додаткових балів наприкінці кожного семестру. Положення про додаткові бали (посилання на документ)

Склад Студентської ради Університету банківської справи:

Контактні дані:

irynamykhalyuk.ubs@gmail.com

Контактні дані:

Контактні дані:

Контактні дані:

Контактні дані:

Контактні дані:

Контактні дані:

Щоб залишити свій відгук, рекомендацію чи прохання, а також долучитися до діяльності студентської ради можете залишити своє повідомлення тут >>>

Студентське наукове товариство

В Університеті активно функціонує Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, метою якого є всебічне сприяння розвитку науки, науковій, винахідницькій та іншій творчій діяльності у молодіжному середовищі шляхом створення умов для розкриття і розвитку наукового та творчого потенціалів молоді, формування нового наукового економічного світогляду, ініціювання нових знань та використання результатів наукових досліджень для вирішення актуальних проблем розвитку фінансово-кредитної сфери.

Щоб долучитися до СНТ заповніть форму >>>

YEPClub!UBS

YEP! – це мережа академічних стартап-інкубаторів. Можливість без ризиків спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці.

сайт >>>

YEPClub!UBS це частина великого проекту, який покликаний допомагати студентам Університету банківської справи розвиватися в галузі стартапів. Бізнес інкубатори, цікаві проекти та мотивуючі лектори, всебічна підтримка та допомога, щоб найти себе та свою справу, приєднуйся до нас і ти відкриєш для себе багато нового.