СТИПЕНДІЇ

Студенти, які навчаються за державним замовленням мають право отримувати академічну, підвищену академічну, іменну та соціальну стипендії.

На академічну стипендію претендує 45% студентів із однієї спеціальності та курсу, підвищена академічна призначається студентам по загальному рейтингу успішності 30% студентів.

Розмір академічної стипендії – 1300 грн.
Розмір підвищеної академічної стипендії – 1892 грн.

Також у студентів УБС є можливість отримувати іменні стипендії.

У першому півріччі 2021-2022 н.р. іменні стипендії отримуватимуть:

Академічна стипендія Президента України:
– Єдноралюк Анастасія Миколаївна – студентка 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, ступінь вищої освіти «бакалавр» Навчально-наукового інституту економічних та соціальних відносин;
– Бондар Жанна Богданівна – студентка 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, ступінь вищої освіти «бакалавр» Черкаського навчально-наукового інституту.
Іменна стипендія Верховної Ради України:
– Собчук Анна Вікторівна – студентка 4 курсу спеціальності 125 Кібербезпека, ступінь вищої освіти «бакалавр» Навчально-наукового інституту банківських технологій та бізнесу.
Академічна стипендія Кабінету Міністрів України:
– Демко Роман Романович – студент 4 курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування, ступінь вищої освіти «бакалавр» Навчально-наукового інституту банківських технологій та бізнесу.
Академічна стипендія імені М.С. Грушевського:
– Поковба Вікторія Михайлівна – студентка 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, ступінь вищої освіти «бакалавр» Черкаського навчально-наукового інституту.
– Тригуб Юлія Павлівна – студентка 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, ступінь вищої освіти «бакалавр» Черкаського навчально-наукового інституту.
Академічна стипендія імені Христофора Барановського:
– Романів Іванна Ігорівна – студентка 2 курсу спеціальності 072 Фінанси,банківська справа та страхування, ступінь вищої освіти «магістр» Навчально-наукового інституту економічних та соціальних відносин.
Академічна стипендія імені Бориса Мартоса:
– Войтко Галина Романівна – студентка 2 курсу спеціальності 051 Економіка, ступінь вищої освіти «магістр» Навчально-наукового інституту економічних та соціальних відносин.

У другому півріччі 2020-2021 н.р. іменні стипендії отримували:

 • Стипендія ім.Б.Мартоса – студентка ННІ економічних та соціальних відносин Іванюк К.В.
 • Стипендія ім.Х.Барановського – студентка ННІ банківських технологій та бізнесу Веращук А.О.
 • Стипендія ім. Президента України – студентка ННІ економічних та соціальних відносин Якімець І.А.
  студентка ННІ банківських технологій та бізнесу Падун А.О.
 • Стипендія ім. М.С.Грушевського – студентка ННІ економічних та соціальних відносин Кузьменко Д.М.
 • Стипендія ім.В.Гетьмана – студентка Черкаського ННІ Купчак І.В.
 • Стипендія ім. Кабінету Міністрів України – студентка Черкаського ННІ Ткаченко А.Ю.

Соціальна стипендія:

Соціальна стипендія студентам нараховується відповідно до Постанови Кабінет Міністрів України «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти» від 28 грудня 2016 р. № 1045

Відповідно до даної Постанови на отримання соціальної стипендії має право здобувач вищої освіти, який навчається на державній формі навчання та не має академічної заборгованості за попередній семестр (не стосується вступників, які не мали попереднього семестру) та належить до однієї з категорій.

Для отримання соціальної стипендії потрібно написати заяву та надати необхідний перелік документів, вказаний у додатку 1 до заяви. Якщо Ви отримували соціальну стипендію раніше потрібно поновити документи в яких закінчилися терміни, за потреби.

Заяву і перелік документів необхідно принести на прохідну або надіслати Укрпоштою за адресою м.Львів, проспект В’ячеслава Чорновола, 61, Університет банківської справи, 79020.

Перелік категорій:

 • Діти-сироти,
 • діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа у разі продовження навчання до 23 років або до закінчення закладу освіти,
 • студенти (курсанти) такого закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків;
 • Особи, які мають право на отримання соціальної стипендії як постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи;
 • Шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки;
 • Особи, які стали студентами протягом трьох років після здобуття базової та/або повної загальної середньої освіти, батьки яких є шахтарями, що мають не менш як 15 років стажу підземної роботи або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи яким встановлено інвалідність I або II групи, відповідно до статті 5 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці”;
 • Особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, та їх діти;
 • Діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях ;
 • Особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, та їх діти;
 • Діти, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
 • Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;
 • Особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів закладів освіти з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей;
 • Діти з інвалідністю та особи з інвалідністю I-III групи;
 • Студенти з малозабезпечених сімей;
 • Особи з інвалідністю внаслідок війни та їх діти;
 • Діти, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення.