Інформуємо про можливість отримання стипендії на навчання та стажування!

Країна: Словацька Республіка
Період : 2021-2022 навчальний рік
Вид: стипендіальна програма навчання та стажування громадян України
Дедлайн подачі: 01 квітня 2021 р.
Квоти :
*до 5 студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти (термін: до 10 місяців);
*до 5 стажистів та докторантів/аспірантів з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників (термін: до 10 місяців);
*5 осіб для участі в літній школі з вивчення словацької мови та культури в серпні 2021 року (Studia Academica Slovaca).
Приймаюча сторонона забезпечує:
-безкоштовним навчанням;
-стипендією у розмірах , встановлених для іноземців у Словацькій Республіці;
– проживання у студентських гуртожитках;
 – можлива мовна підготовка.
(COVID-19)У випадку зміни очної(стаціонарної) форми на дистанційну, стипендія надається у розмірі 50% від загальної місячної виплати.
Детальні Умови:
Аплікаційна форма:
Термін подання  документів:до  1 квітня 2021 р.
Заявки  (заповнена аплікаційна форма з необхідними документами) необхідно надіслати в електронному та паперовому форматах у двох примірниках.
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна
Управління міжнародного співробітництва та протоколу
– скановані документи у форматі pdf надсилати на електронну пошту: scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання/стажування в Словацькій Республіці 2021»